Biyometrik Kimlik Doğrulama
Biyometrik Kimlik Doğrulama
Hastanızı Parmağından tanıyın

Sistem Nasıl İşler?

Parmak damar okuma teknolojisi ile her insanda farklı bir yapıya sahip olan parmak damarı izinin özel bir logaritma ile şifrelenip; Jus/Nec ile analiz edilmesine dayanıyor. Vatandaşlar sağlık kuruluşlarına yapacakları ilk müracaatta Jus/Nec cihazına parmak damar izlerini kaydettirerek sisteme dahil olabiliyor. Jus/Nec vatandaşların parmak damarı izleri ile T.C. kimlik numaralarını eşleştiriyor ve hizmet almak isteyen vatandaşın kimliğini onaylıyor.

 

 

 


Jus-Nec

Parmak-damar okuma cihazı

Parmak-damar okuma cihazımız USB kablolu olup ister masaüstü ister dizüstü bilgisayarlarda kullanılabilir. Cihaz size hastaların parmak izini almanızı ve bunu sisteme kayıt etmenizde hızlı bir yöntem sunar. Cihaz yazılımı ile birlikte kullanılmaktadır. Yazılımın kullanımı kolay ve anlaşılır şekildedir.

 

 

 

Kolay Kullanım

Tek yapmanız gereken cihazı bilgisayarınıza takıp uygulamadan işleminize devam etmek.

Hızlı Kurulum

Cihaz size ulaştıktan sonra tarafınızdan geri dönüş yapılması durumunda anında uzaktan bağlantı ile yazılımın kurulumu sağlıyoruz.

Tek Gereksinim

Cihazı kullanmanız için Windows 7, 8, 10 veya üzeri sürümlü bir bilgisayarınız olmalıdır. İster masaüstü isterseniz de dizüstü

Hızlı Teslimat

Cihazımızı hemen kullanabilmeniz için anında kargoya veriyoruz

 

 


Jus-Nec

Adk Cihazı

Parmak-damar okuma cihazımız usb kablolu olup ister masaüstü ister dizüstü bilgisayarlarda kullanilabilir. Cihaz size hastaların parmak izini almanızı ve bunu sisteme kayıt etmenizde hızlı bir yöntem sunar. Cihaz yazılımı ile birlikte kullanılmaktadır. Yazılımın kullanımı kolay ve anlaşılır şekildedir. Buna ek olarak eğer bilgisayarınız Windows 7 altında bir sürümse yanında parmak-damar cihazının kendine özel bir bilgisayar ile kullanabilirsiniz.

 

 

 

Kolay Kullanım

Taşınabilir Cihazlar için geliştirdiğimiz sistemimiz doğrulama ve kayıtlarda zaman kazanmanızı sağlar.

Kuruluma Gerek Yok

İki cihazımız da size ulaştığında bilgisayarı adaptörü ile elektriğe bağlayıp parmak-damar okuma cihazını bilgisayara takmanız halinde işlemlerinize başlayabilirsiniz.

Gereksinimler

Bilgisayarın çalışması için adaptörünün elektriğe ve uygulamanın çalışması için de cihazın internete bağlanması gereklidir.

Hızlı Teslimat

Cihazımızı hemen kullanabilmeniz için anında kargoya veriyoruz

Dosyayı İndir
 Biyometrik Kimlik Doğrulama | NEC GRUP  Biyometrik Kimlik Doğrulama | NEC GRUP  Biyometrik Kimlik Doğrulama | NEC GRUP  Biyometrik Kimlik Doğrulama | NEC GRUP